Ana Sayfa Merak Edilenler

Merak Edilenler

Evimin mutfak dolabını yaptırmak istiyorum nasıl bir yol izleyeceğim?

Bizimle iletişime geçtiğinizde karşılıklı randevulaşıp imalat ölçülerini almak için sizi ziyaret ediyoruz,böylece süreci başlatmış oluyoruz.

Yaptıracağım mobilyalar istediğim gibi olacak mı?

Tasarım aşamasındaki işlerinizi sizide sürece dahil ederek, mobilyalarınızın renklerini,yansıtmak istediğiniz tarzınızı,kullanım alışkanlıklarınızı, sahip olduğunuz yada alacağınız ankastre ürünler gibi yapılacak mobilyalarınıza entegre olacak ürünleri belirliyoruz. Bu bilgiler ışığında ilk taslak projenizi, bilgisayar programları ile 3 boyutlu olarak görselleştiriyoruz. Daha sonra istediğiniz değişiklikleri ,varsa ilaveleri yapıp projelerinizi size onaylatıyoruz. Onayladığınız projeler üzerinden sözleşme yapılıyor ve ürünlerin projelerle birebir olması da bizim sorumluluğumuzda oluyor.

Bu projelendirme süreci çok pahalı gözüküyor bütçemizi aşar mı?

Merak etmeyin ilk taslak projenizi hazırladığımızda size mobilyalarınızın fiyatınıda veriyoruz. Ondan sonra herhangi bir sebepten dolayı mobilyanızı yaptırmak istemezseniz sizden hiç bir şekilde bir ücret talep etmiyoruz. Ayrıca imalat sürecine geçsek bile sizden proje işlerine dair bir ücret talep etmiyoruz. Yani Artim olarak bize projeleriniz için hiçbir şekilde hiçbir zaman asla bir ücret ödemiyorsunuz.

Ne tarz ürünler üretiyorsunuz?

Mutfak Dolabı, Yatak Odası Dolabı, Sürme Dolaplar, Kitaplıklar, TV Üniteleri,Bilgisayar ve Konsol Oyunları Masaları, Ofis Mobilyaları.Veya sizin amacınıza uygun farklı mobilya çözümleri.

İmal ettiğiniz ürünlere garanti veriyormusunuz?

Bütün ürünlerimiz malzeme yada işçilik hatalarına karşı garantilidir.Ve ömür boyu servis hizmetimiz de vardır.

Acaba sizden memnun olur muyum?

Memnun müşteri 3 iş getirir memnun olmayan müşteri 10 iş kaçırır düşüncesindeyiz. Ayrıca harcadığınız her parayı kazanmak için çektiğiniz sıkıntıların zorluğunun bilincindeyiz. Bu inanç ve düşüncelerle paranızın her kuruşunun karşılığını biliyor ve her daim güler yüzlü hizmetimizi size sunuyoruz. Bir kerelik iş yapmak değil sizin ve tüm ailenizin ömür boyu mobilyacısı olmaya talibiz. Bunun için gerekli özveriyi ve azmi göstereceğimizden kuşkunuz olmasın.

0 (555) 892 62 30Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.